נגריית אל גליל

מטבחים מכל הסוגים

תכנון, עיצוב, בניה והתקנה של מטבחים בפריסה ארצית

מטבחים לבית

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית וללא ספק החדר שבו נעשות הפעולות היומיומיות המורכבות ביותר : הכנת אוכל, בישול ואפיה, הדחת כלים, הגשה ואכילה.

לכן, תכנון וביצוע מקצועי ואיכותי של המטבח ישפיע מאוד על ההנאה שלנו ממנו. חלק מרכזי בבנית המטבח נשענת על עבודת נגרות והמקצועיות של איש המקצוע שבחרנו.

בין אם מדובר בהרכבת מטבח מוכן או הרכבתו באופן מותאם לצרכים ספציפיים שלכם – הכל מוטל על כתפיו של נגר המטבחים.

נגרות למטבחים היא מעין תחום התמחות שנרכש בניסיון עבודה והיא דורשת דיוק, שימת לב לפרטים וגם לא מעט ידע ויצירתיות.

מטבחים יוקרתיים

סוגים שונים של מטבחים מעוצבים

מטבחים זה עולם שלם אנו מאמינים כי המטבח הוא הלב הפועם של הבית, וככזה, עליו להתאים במדויק הן לאנשים הפועלים בו והן לסגנון של כלל הבית. מטבחים או חדר המטבח תמיד יהווה שילוב בין הצד הפרקטי לאלמנט העיצובי, נגר מטבחים טוב יודע לשלב בין השניים באיזון מתאים.

מטבחים כפריים, מטבחים מודרנים, מטבחים בסגנון פרובאנס, מטבחים לבנים, מטבחים מעץ מלא, דרך מטבחי פולימר, פורמייקה או זכוכית, מטבחי יוקרה ועוד שלל רעיונות חדשניים בהתאמה אישית ללקוח.
לדוגמא:
• מטבח קלאסי/מטבח כפרי – בעל קו נקי ופשוט, ללא התחכמויות עיצוביות, אשר מאופיין בפונקציונליות רבה. כל המרכיבים ההכרחיים למטבח יהיו במיקומים המקובלים, העיצוב סטנדרטי ולא מתחכם, בצבע אחיד (לרב צבעי עץ טבעי), וישולבו פרזולים בצבעים מטאליים. הרהיטים יאופיינו בסגנון כפרי הדבר יעניק למטבח תחושה של נוסטלגיה, חום וביתיות.

• מטבח מודרני – מאופיין במינימליזם, קו נקי וחומרי גלם מתכתיים. צבעי המטבח הם מטאליים ברובם, לעיתים בשילוב עם צבע אחד בולט. מטבח מודרני מעוצב בצורה יעילה וחסכונית הבאה לידי ביטוי בעיקר בפתרונות אחסון ייחודיים ומתוחכמים ומשטחי עבודה יעילים. תאורת המטבח תהיה לרב שקועה כדי ליצור מראה נקי, ומוצרי העבודה יהיו חשמליים, חדישים ומתקדמים.

• מטבח פרובאנס – אחד מסגנונות המטבח הכפרי אשר שואב השראה ממטבחים באזור הפרובנס שבדרום צרפת. מאופיין באווירה ועיצוב כפרי בשילוב המון אלמנטים דקורטיביים כגון קימורי ידיות וגימורים אלגנטיים אשר משרים תחושה עשירה ואצילית יותר. בדרך כלל מטבח גדול, אשר נמצא אי במרכזו וכן מתקן תלייה למחבתות וסירים הן מהסיבה הפונקציונלית והן לשם האמירה העיצובית.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר ניתן להתקשר

מטבח פולימר

מטבח פולימר מיוצר מחזיתות שמסופקות על ידי כמה ספקים בודדים בארץ.

למטבח פולימר יתרונות רבים היתרון העיקרי למטבח פולימר שאין צורך בקנט בחזית (מסגרת הדלת) החומר עוטף את הדלת ומעניק גימור מושלם למטבח פולימר יתרון זה מתאפשר מיכולת הגמישות של החומר.

יתרון נוסף הוא שלמטבח פולימר מגוון רחב של עיצובי דלתות המאפשרות לעצב את המטבח פולימר בסגנון כפרי עם דלתות מעוצבות, דלתות עם מילואה דלתות עם סרגלים, דלתות עם חריצים ושלל עיצובים ובנוסף המטבח פולימר מאפשר לעצב את המטבח בסגנון מודרני עם גימור המדמה צבע (ללא הקנטים).

 למטבח פולימר מניפת גוונים המספקת גווני עץ, מט ומבריק מטבח פולימר מתאפיין ביתרון נוסף, הקלות בניקיון ומתאים למטבחים פעילים ללא חשש בשימוש חומרי ניקיון. החומר פולימר מאפשר לנו לעצב מטבח פולימר פרובנס, מטבח פולימר מודרני, מטבח פולימר מבריק, מטבח פולימר גלאס, מטבח פולימר כפרי וכל עיצוב שבדמיוננו. 

חומרי הגלם:

גוף הארון: גוף הארון הוא החלק העיקרי לתוחלת החיים של המטבח,  עדיף לייצר את גוף הארון מעץ סנדוויץ אדום בלבד, סנדוויץ אדום הוא החומר גלם הכי איכותי הקיים בשוק לייצור מטבחים.

מה הוא סנדוויץ אדום? סנדוויץ אדום הוא לוח עץ המורכב משכבות המחוברים זה על גבי זה בתפירה או הדבקה כך שהכיוון הטבעי של סיבי העץ והלוח נמצאים בכיוונים מנוגדים, שתי וערב.

דלתות, חזיתות המטבחים:

בעולם המטבחים קיימים סוגים שונים של דלתות,לכל דלת אופי ומראה שונה. סגנון המטבח ומחיר המטבח משתנה לפי סוג הדלתות .

דלתות מטבח פורמייקה–לוח M.D.F המצופה פורמייקה דלתות חלקות ללא עיצוב של מילואה או סרגלים, חומר מאוד פרקטי וקל לניקיון.

דלתות מטבח עץ מלא – דלתות העשויות מעץ מלא, דלתות אלו מאפיינם את המטבח הכפרי, המטבח היוקרתי ומעניקות חום למטבח. דלתות אלו בעיקר מעוצבות במסגרות,  מילואה או מדרגות.

דלתות מטבח צבע – לדלתות אלו כמה שמות בשוק המטבחים (דלתות צבע בתנור/ דלתות שלייף לק/דלתות אפוקסי) דלתות אלו מיוצרים מלוחות M.D.F ועוברות תהליך צביעה בתנור, צבע מבריק או מט. מאפיין עיקרי של דלתות אלו שאין הגבלה בצורה או העיצוב של הדלתות ולכן ניתן לעצב את כל סוגי המטבחים, מטבחי פרובנס, מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים. אך צריך לקחת בחשבון שבין כל סוגי הדלתות זה החומר הכי עדין לחיי היום יום.

דלתות מטבח זכוכית – דלתות מטבח זכוכית אלו הדלתות המיוצרות ממסגרת אלומיניום כאשר הזכוכית תפוסה על גבי האלומיניום. למטבח זכוכית יש 2 סוגים זכוכית הראשונה שכבת טפט והשנייה זכוכית צבועה בצבע, דלתות אלו מעניקות למטבח מראה נקי, אלגנטי ויוקרתי. דלתות אלו קלות לניקיון כמו כל זכוכית בית. אך צריך לקחת בחשבון שזה זכוכית וישנה אפשרות שהזכוכית תשבר ממכה חזקה מאוד.

דלתות מטבח פולימר – דלתות מטבח פולימר אלו דלתות המיוצרות מלוחות M.D.F עם ציפוי הפולימר, הפולימר הינו ציפוי גמיש העוטף את הדלת ומעניק גימור מושלם ללא צורך בקנטים, הפולימר הינו חומר פרקטי המתאפיין בקלות הניקיון. דלתות מטבח פולימר מאפשרים לנו לעצב מטבח פולימר פרובנס, מטבח פולימר מודרני, מטבח פולימר כפרי ואת כל שלל העיצובים.

מטבח פורמייקה

מטבחי פורמייקה הפכו עם השנים לאחד המטבחים המובילים בשוק המטבחים

מהסיבה שלמטבח פורמייקה המון יתרונות ופחות חסרונות.

המאפיין העיקרי במטבח פורמייקה הוא עמידות החומר לאורך שנים והפרקטיות לקלות ניקיון המטבח בחיי היום היום, מטבח פורמייקה הוא מטבח שלא יחליף את גוונו עם השנים מתוצאה של שימוש בחומרי ניקיון לאורך זמן וגם אין צורך להשתמש בכל מיני חומרי ניקיון מיוחדים כדי לשמור עליו נקי. נורא קשה לפצוע ולפגוע במטבח פורמייקה, למטבח פורמייקה יש שכבה עליונה להגנה ששומרת על הציפוי. המפליא במטבח פורמייקה הוא קולקציית הגוונים הרחבה הקיימת בשוק. במטבחי פורמייקה אלפי דוגמאות וגוונים שאיתם אפשר לעצב את המטבח כך שאפשר לעצב את המטבח פורמייקה למטבח מודרני או למטבח כפרי. למטבח פורמייקה משובל קנטים P.V.C(מסגרת לחזית) גם לקנטים אלו מגוון רחב של גוונים המשפיעים על עיצוב החזית.

למטבח פורמייקה אפשר לשב ידיות אינטגראליות המעניקות למטבח מראה נקי וחדשני. למטבח פורמייקה תמיד יש חידושים וקולקציות חדשות וכך הוא נשאר תמיד מטבח חדשני ונמכר בשוק המטבחים. חשוב לציין שיש בשוק כמה חברות ואיכויות לפורמייקה וחשוב לבחור מטבח פורמייקה מחברה שמספקת פורמייקה איכותית.

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס- מטבחי פרובנס מתאפיינים בעיקר בעיצוב המסוגנן ובחומרי הגלם המיוחדים,המעוטרים והעשירים הקיימים במטבח פרובנס.

מטבחי פרובנס הם מטבחים בסגנון כפרי עתיק המשולב עם שלל עיטורים המעניקים מראה אלגנטי יוקרתי ועשיר למטבח פרובנס.

למטבחי פרובנס יש כמה אלמנטים עיקריים שיגרמו למטבח להיראות עשיר ויעניקו את המראה והסגנון הייחודי של המטבח פרובנס למשל,קרניז מעושר ומסוגנן בעל פיתוחים שיוצר כתר למטבח ומעניק סגנון עשיר ויוקרתי.כיום קיים מגוון רחב של סגנונות ודגמים של קרניז למטבח פרובנס.

אלמנט נוסף הוא עיטורי האשכולות (כרכובים) שהם הערך המוסף למטבח פרובנס, עיטורים אלו מעניקים תחושה של יוקרה ועתיקות למטבח פרובנס.

בדרך כלל במטבחי פרובנס משתמשים ברגלי הפרדה שמעושרים בחריטות ועיצובים מיוחדים.

הידיות שמשתלבות למטבח פרובנס הם ידיות קטנות ומקושטות בגוון פליז או אבן.

לרוב במטבח פרובנס אפשר למצוא שילוב של תנור עצמאי רחב ומעוצב המשתלב עם סגנון המטבח פרובנס וסביבו יעוצב היכל,היכל הוא אלמנט מיוחד בעיצובו ומטרתו היא לייחד את הקולט אדים עם סגנון המטבח פרובנס.

לרוב עיצובי מטבח פרובנס נעשה משלושה דגמים עיקרים:

מטבח פרובנס בצבע- כאשר המטבח פרובנס צבוע בצבע בתנור בכל גוון המתבקש.

מטבח פרובנס מעץ מלא-כאשר דלתות המטבח הינם מעץ מלא .

מטבח פרובנס פולימר- כאשר דלתות המטבח עשויות מחומר הפולימר (ציפוי).

מטבחים לבנים

מטבחים לבנים הפכו בשנים האחרונות לטרנד הלוהט של עולם עיצוב המטבחים, ולא בכדי. מטבח לבן יוצר תחושה יוקרתית ומרשימה, תורם ליצירת אשליית מרחב ומעניק מראה אלגנטי ונקי המשרה אווירה ייחודית ונעימה. עם זאת, מטבח מסוג זה מצריך תחזוקה שוטפת ושמירה רבה על סדר ונקיון, שכן הכתם הקטן ביותר יבלוט לעין. בעת בחירת מטבח לבן יש לשים לב לכמה קווים מנחים אשר ישמרו על המטבח יפה אך גם פרקטי.

איך בוחרים מטבח לבן?

בין אם אתם חובבי הסגנון הכפרי או המודרני, הקלאסי או ההייטקיסטי, מטבח לבן תורם רבות לתחושת המרחב ולכן נחשב לפיתרון האולטימטיבי עבור מרבית הסגנונות. לאחר שבחרתם קו עיצובי מנחה, יהיה לכם קל יותר למצוא מטבח לבן שמתאים לכם הן מבחינת השימוש, המראה, אופן התחזוקה וכן המחיר. חשוב לזכור כי למרות הדגש על הצבע הלבן, עדיין יש לשמור על אווירה חמימה ביתית ונעימה, אשר תשתלב גם עם שאר חללי הבית, לרבות חלל הסלון.

לשיחת יעוץ חייגו

 

טיפים לעיצוב מטבחים לבנים

מטבחים

מטבח לבן שאינו מעוצב נכון עלול ליצור תחושה קרה ומנוכרת, הידועה כ"תחושה של בית חולים". ניתן להימנע מכך באמצעות הוספת אלמנטים מנוגדים ללבן, חומרים שונים ושימת דגש על הכנסת אור טבעי לחלל החדר. לדוגמא, הכנסת רהיטים כהים, שילוב של עץ ופלדת אל חלד, שימוש בחומרים נוספים בעלי טקסטורות שונות, או שימוש בגוונים שונים של לבן – כל אלו יתרמו רבות לשבירת האחידות ויכניסו צבע ועניין לחלל. בנוסף, כדי להוסיף חמימות וביתיות למטבח לבן יש לשים דגש על תאורה טבעית משלימה, ולהימנע מתאורת פלורסנט. אור טבעי יגרום למטבח להיראות מואר יותר ויספק זרימת אוויר אל המטבח. אופציה נוספת היא להכניס גופי תאורה מעוצבים בצבעים מנוגדים להוספת חום ודקורטיביות. שילוב נכון של אור טבעי עם מקורות אור מלאכותיים יספקו איזון ויצרו את האווירה המושלמת בחלל החדר.

איכות החומרים וחשיבות התחזוקה

עבור מי שאינו מודע לענייני התחזוקה, מטבחים לבנים עלולים להיות מועדים לפורענות. חשוב מאוד לתכנן מראש את משטחי העבודה, כך שיהיו עמידים בפני שריטות או כתמים (לדוגמא – משטחי קוורץ). מטבחים לבנים דורשים תחזוקה גבוהה ותכופה יותר ממטבחים בגוונים אחרים, משום שכל לכלוך, כתם ושריטה יבלטו. איכות חומרי הגלם משחקת כאן תפקיד חשוב הן בעמידות המטבח לאורך זמן, והן באופן התחזוקה השוטפת שלו. בנוסף, כדי לשמור על המראה המרהיב של מטבח לבן יש להקפיד על סדר וניקיון. מכאן עולה חשיבותו של ייעוץ מקצועי המתמחה במטבחים לבנים איכותיים.

מטבחים מודרנים

המטבח המודרני נחשב לפופולארי ביותר בקרב קהל הצרכנים בעולם בכלל ובישראל בפרט. מטבחים מודרניים מספקים מראה חדש ומרענן, ומתאימים לקו הנקי והצעיר שבשנים האחרונות תפס את מרכז הזירה של עולם עיצוב המטבחים.

מהו מטבח מודרני?

ככלל, המטבח המודרני מבטא את השינוי התרבותי והתפקודי שחל בחדר המטבח של ימינו. החל מחלוקת החלל השונה, הסגנון האסתטי והמינימיליסטי, חומרי הגלם האיכותיים או המאפיינים הטכנולוגיים והאביזרים החדשניים – כל אלו אחראיים על הפיכתו של המטבח המסורתי למטבח מודרני משוכלל ומתקדם. באופן כללי, אין הגדרה אחת מחייבת ומוסכמת העונה על השאלה "מהו מטבח מודרני", משום שהסגנון המודרני מגוון ורחב מאוד. עם זאת, עדיין ניתן לזהות מאפיינים משותפים אותם ניתן למצוא ברב המטבחים מסוג זה:

לא רק פונקציונלי – מטבחים מודרנים

אם בעבר חדר המטבח היה מופרד משאר חלקי הבית (באמצעות קירות, דלתות או מחיצות), הרי שהמטבח המודרני מבוסס על תפיסה הוליסטית אשר מבטלת את ההפרדה הזו והופכת את המטבח לחלק מרכזי ורציף מהחלל הביתי. היתרונות במהפך זה הם רבים – החל מהקשר בין בני המשפחה גם בזמן הכנת האוכל, היכולת להציג לראווה את המטבח המעוצב באופן טבעי, וכן הצפת הבית בריחות מענגים של אוכל אשר מעצימים את ההנאה.

מטבחים מודרנים משלבים היטב בין פונקציונליות לאסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר, ומכאן שכל משטח עבודה, כל מכשיר חשמלי ולמעשה כל אלמנט התופס מקום בחלל המטבח, מלבד ייעודו הפרקטי נועד למלא גם תפקיד דקורטיבי בחלל החדר כדי ליצור אווירה ייחודית ונעימה.

קו נקי ומינימליסטי

תחת הכותרת "מטבחים מודרניים" נכנסים המון סגנונות שונים של מטבחים. מטבחים מודרניים יכולים להיבנות בסגנון כפרי השופע בחומרים כגון עץ ואבן, ויכולים להגיע גם בסגנון הייטקיסטי אשר נשלט על ידי גוון הנירוסטה ונמנע מעיטורים דומיננטים.

תוכלו לבנות מטבח מודרני מעוצב בהזמנה אישית, אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם ולטעמכם האישי.

טכנולוגיה מתקדמת

מאפיין נוסף ובלתי נפרד מהמטבח המודרני הוא האבזור שלו. הטכנולוגיה המתקדמת והציוד המשוכלל מספקים מענה יעיל ואיכותי לשלל הצרכים הפונקציונליים של המטבח, וברמה העיצובית הם הופכים את כל האלמנטים במטבח ליחידה הומוגנית בעלת מאפיינים טכנולוגים דומים.

מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

במדינה כמו ישראל שתרבותה מושתתת על מסורת שתמיד כרוכה באוכל, מטבחים הם אינם דבר של מה בכך. בשנים האחרונות יותר ויותר בתים ישראלים מאבזרים את עצמם במטבחים מעוצבים בהתאמה אישית אשר נותנים מענה איכותי לפעילות המתרחשת בחדר החשוב ביותר בבית. הסיפוק שמעניק מטבח מעוצב הוא אדיר, הן משום שהוא מאפשר לבשלנים את המרחב והיעילות שהם זקוקים, והן כי הוא משרה אווירה אסתטית ונעימה, כך שלמעשה משלב באופן מדויק בין פרקטיות לדקורטיביות.

מאיפה להתחיל ? – מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

בין אם אתם עומדים בפני תהליך שיפוץ המטבח או בין אם אתם בונים מטבח חדש מאפס, על מנת ליצור מטבח מעוצב, איכותי ויוקרתי,ישנם מספר עקרונות חשובים שיעזרו לכם לצלוח את הדרך למטבח האולטימטיבי עבורכם. ראשית, עליכם לקחת בחשבון פרטמטרים הקשורים לתשתיות ולמבנה המטבח, כגון מערכת המים, החשמל, הגז וכן הביוב. לאחר מכן יש להתאים את העיצוב לגודל החלל ולהחליט על הפונקציות החשובות ביותר שניתן לשלב בחדר אשר יספקו לכם מרחב עבודה יעיל ונוחות מקסימלית. אנחנו, צוות הפינה ישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי המבוסס על שנות ניסיון רבות, כבר מהרגע הראשון ויחד לבנות אתכם את המטבח שעליו אתם חולמים.

האופי שלכם נכנס למטבח


מאפייניה האישיים של כל משפחה הם מרכיב חשוב בעת בחירת עיצוב המטבח. בשל היותו החדר הפעיל והדינאמי ביותר בבית, חשוב לתכנן מראש את אופן האחסון ואת חלוקת המרחב הן באופן פרקטי והן באופן שיתרום ליצירת מרחב ויעצב את החדר גם ככזה שאפשר לשהות בו בכיף. עליכם לזכור כי מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית הם מטבחים מתקדמים ומתוחכמים, ולכן עליכם לשים דגש רב בתכנון כדי שהמטבח המעוצב שלכם יתאים באופן טבעי לצרכיו של האדם המבשל. וודאו כי המטבח יכיל מספיק תאים, מגירות ומדפים, שיהיה נגיש ונוח לתפעול מבחינת עומקים וגבהים, וכן שיהיה מספיק מרווח. בנוסף, משטחי עבודה רחבי ידיים, מערכות תפעול משוכללות וכלי עבודה איכותיים הם בגדר חובה. אנשי המקצוע שלנו, ישמחו לשמוע את הצרכים שלכם ויחד אתכם לתכנן נכון כל חלק במטבח שיתאים התאמה אופטימלית לכם.

חומרי גלם איכותיים למטבחים מעוצבים בהתאמה אישית


מטבח מעוצב נבדל ממטבחים רגילים לא רק בפן הדקורטיבי והפונקציונלי שלו, אלא גם מבחינת איכות החומרים מהם הוא נבנה. עיצוב מטבחים הוא עולם רחב וססגוני, ואפשרויות הבחירה בו הן רבות כאשר לכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו. בין אם בחרתם במטבח מעוצב בסגנון כפרי, מטבח מודרני, מטבח זכוכית, מטבח פולימר, מטבח מעץ מלא וכן הלאה – חומרי הגלם ורמת הגימור של המטבח חייבים להיות גבוהים וחסרי פשרות. בידקו היטב מה אורך האחריות הניתנת לכם עבור המטבח, משום שככל שהיא ארוכה יותר כך השקט הנפשי שלכם גדל.

מטבח מעוצב הוא למעשה חדר עבודה בו אנו שוקדים על הכנת האוכל אך גם מבלים זמן עם המשפחה והחברים. מטבח שעוצב כראוי יספק עבור כל בשלן מתחיל או מתקדם את חווית הבישול האולטימטיבית, תוך התאמה מדויקת לסגנון העיצובי בשאר חדרי הבית.

בשנים האחרונות תחום הקולינריה בישראל תופס תאוצה וחווה מהפכה של ממש. החל מתוכניות בישול סביב השעון המשודרות לנו בערוצים המרכזיים, תוכניות ריאליטי בכיכובם של שפים-סלבריטי ועד מסעדות גורמה שנפתחות בכל פינה – ברור כי הטעם הישראלי הולך ומשתבח עם הזמן. התפתחות התחום הקולינרי בישראל לא פסחה גם על תחום עיצוב המטבחים, וכיום ברור לכולם כי החדר החשוב ביותר בבית זקוק לתשומת לב מיוחדת ולעיצוב שישלב באופן הרמוני בין פונקציונליות ליופי. אך לפני שמעצבים מטבח, עלינו לבחון כמה פרמטרים חשובים שיעזרו לנו להגיע להחלטות הנכונות.

תקציב לעיצוב מטבחים בהתאמה אישית


עיצוב מטבחים נחשב לאחת ההוצאות הגדולות ביותר בעת שיפוץ או בניית הבית. בישראל נהוג להחליף מטבח אחת לכ- 8-10 שנים, ההיצע מאוד רחב ומכאן שהגדרת התקציב חשובה. עלינו לקבוע מראש מה הסכום המירבי אותו נרצה להשקיע בעיצוב המטבח, וכן להקצות סכום נוסף לאבזורו.

סגנון מטבח בהתאמה אישית


תכנון המטבח תלוי רבות בטעם האישי ובצרכינו היומיומיים. לפיכך עיצוב מסוים שיתאים למשפחה מרובת ילדים, לא בהכרח יתאים למשפחה אחרת או לזוג ללא ילדים. מומלץ לערוך רשימה של תכונות ופונקציות רלוונטיות עבורכם. כולנו רוצים מטבח מעוצב שיהיה מרשים, פרקטי, ושישתלב היטב בעיצוב הכללי של הבית – החל מסגנון כפרי קלאסי, סגנון מודרני, מטבחים מעץ מלא, ועד מטבחים בשילוב פורמייקה, זכוכית וכן הלאה – בידקו מה הם החומרים הרלוונטיים עבורכם ומה הסגנון המאפיין את כלל הבית, ובהתאם לכך עצבו את המטבח. יש לתכנן היטב גם את תאורת המטבח ולקחת בחשבון את מבנה החדר, הגוונים, גובה התקרה והחלונות, על מנת ליצור תאורה אווירתית רצויה ונעימה.

תכנון חכם 


תכנון מטבח מעוצב צריך להיעשות תוך התחשבות בגודל שלו, וכן בצרכים הספציפיים של המשפחה, על מנת להפוך את המטבח לנוח, נגיש ויעיל כדי שנוכל לתפעלו בקלות. ככל שהמשפחה גדולה יותר, יש צורך במקומות ישיבה רבים יותר, וכן ביותר כלי אוכל ובישול שבהכרח מצריכים פתרונות אחסון יעילים ומתקדמים. בנוסף, עלינו להתחשב באופי הפעילות במטבח ולדאוג לגישה ישירה ונוחה למוקדי העבודה – כיור, כיריים ומקרר. התנועה בין שלושת האלמנטים הללו צריכה להיעשות ללא הפרעה, ובאופן מהיר וישיר. החללים הפנימיים של ארונות המטבח צריכים לאפשר אחסון מירבי ויעיל. ניתן להשתמש גם במנגנוני פרזול הידועים כיעילם ביותר במתן פתרונות אחסון והגדלת השטח. בנוסף, ניתן להשתמש בארונות פתוחים ומדפים כדי להשיג תחושה אוורירית ומרווחת יותר.

מעל הכל – בטיחות


יש לזכור כי המטבח נמצא בשימוש יומיומי רציף. על כן חשוב לוודא שהמטבח מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים והבטיחותיים ביותר שיעמדו בשחיקה היומיומית. עליכם לבחור בחברה מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון מוכח ומיומנות, אשר תבטיח לכם מטבח תקין ואיכותי. זכרו כי מטבח שעוצב בקפדנות ובאופן נכון יהפוך את המשימות המורכבות ביותר לפשוטות וקלות לביצוע, ויספק לכם חווית בישול נעימה, נוחה ומענגת.

טיפים לרכישת מטבח

טיפ: עיצוב מטבח בחלל קטן– אם שטח חלל המטבח שלכם קטן וצר מומלץ מאוד לעצב את המטבח בגוונים בהירים המעניקים תחושה אור במטבח .

טיפ: זמנים לרכישה מטבח– מומלץ להקדים עם זמן רכישת המטבח על מנת שיתאפשר בחירת גוונים להמשך עיצוב הבית ובנוף קבלת תכניות חשמל ושיפוץ.

טיפ: לזמני התקנת המטבח– חשוב מאוד לדעת שלאחר התקנת המטבח התקנת משטח העבודה הוא ארבע ימי עבודה עד חודש (תלוי בספק המטבחים והשיש) .

טיפ: להזמנת המטבח– חשוב לשאול את חברת המטבחים האם ניתן אחריות? והאם השירות או האחריות לאחר ההתקנה בעלות נוספת של ביקור נגר.

טיפ: תאורה במטבח–מומלץ מאוד להתקין במטבח תאורה מתחת לארונות העליונים כדי שיקרינו אור על המשטח העבודה כאשר אנחנו מסתירים את האור .

טיפ: תכנון המטבח–לפני שמחליטים על תוכנית מטבח מומלץ לחשב ולרשום את כמויות המוצרים שלנו במטבח הקיים ואת המוצרים שאין לנו מקום בשבילם ולחשב ולבדוק האם הכל נכנס לנו במטבח החדש עם עודף מקום פנוי, וכמובן שהכל נסגר הרמטית כדי שלא נצטרך להזמין הדברת נמלים כדי למנוע חדירת חרקים לארונות המטבח.

טיפ: ידיות למטבח–חשוב לברר אצל חברת המטבחים את סוגי הידיות שמקבלים עם המטבח האם יש הגבלה לבחירת הידיות מהקטלוג.(עסק זה יכול להיות יקר)

טיפ: גוון המטבח– תשאלו את מעצב המטבח האם אפשר לראות מטבח קיים בגוונים שאתם מעוניינים וכך תהיו בטוחים שזה הגוון שאתם אוהבים.

(קשה לבחור רק מקטלוג או מניפת גוונים קטנה)

טיפ: עיכוב בקבלת המטבח–חשוב לברר עם ספק המטבחים האם אחסנת המטבח מעבר למועד האספקה בתשלום נוסף(לפעמים הקבלן או השיפוצניק מתעכבים)

טיפ: רכישת מטבח –רצוי לברר עם המעצב שמולכם מי מודד את השטח קבלן חיצוני או הנגר עצמו?, ומי מפקח על תהליך התקנה?

ליצירת קשר מידי חייגו

מטבח כפרי

נגרות מטבחים

בדרך כלל, נגרות מטבחים כוללת את כל מרכיבי בניית המטבח, למעט השילוב הסופי של המכשור החשמלי בנישות שהוכנו מראש.

נגר מקצועי הוא בוגר לימודי נגרות, אותם ניתן ללמוד בשורה של מכללות ברחבי הארץ וגם בקורס של משרד העבודה שאורך עשרה חודשים של לימוד אינטנסיבי.

הנגרים המוסמכים למדו במסגרת הקורסים נגרות בסיסי והתמחויות במגוון רהיטים ואבזורים.

ההתמחות המעמיקה במטבחים נולדת מתוך ניסיון מקצועי באחת מחברות העיצוב והריהוט למטבח ובהמשך גם מעבודה פרטית ישירות מול לקוחות.

מטבח מוכן או בהתאמה אישית?

יש הרבה מאוד סגנונות מטבח, כשההבחנה הראשונית בניהם היא בין קלאסי למודרני.

המטבח הקלאסי פשוט ומעוצב חם יותר, עם הרבה אלמנטים של עץ טבעי. המטבח המודרני הוא בעל עיצוב נקי יותר ומקובל לראות בו הרבה בחירות בצבע הלבן ובנירוסטה, לצד מרכיבים אופנתיים כמו אי עבודה מרכזי בלב המטבח שיכול לשמש גם כשולחן אוכל.

חברות המטבחים הגדולות מציעות סטים של מטבחים מוכנים איכותיים, אך ניתן גם להרכיב מטבח ממספר אלמנטים שונים על פי טעמכם וסוג השימוש שלכם במטבח.

נגר מטבחים, בין אם הוא עובד מטעם חברה או באופן עצמאי, ידע לתת מענה מלא גם לפתרון הפשוט של מטבח מוכן וגם למשימה היצירתית יותר של הרכבת מטבח בהתאמה אישית.
 


נגר מטבחים שהוא גם מעצב מטבח

בוגרי לימודי נגרות יתחילו לרוב בחיפוש עבודה בשירות חברת מטבחים, שם תובטח לו קליינטורה קבועה.

בהמשך הדרך יש מי שבוחרים ללכת בקריירה כנגרים עצמאיים. כך או כך, ככל שדרישות הלקוח נעשות ספציפיות ומורכבות יותר, נגר המטבחים צריך להפגין גם יכולות אסתטיות ועיצוביות ולייעץ ללקוחות לגבי הבחירות שהם עושים במטבח שלהם.

בימינו, נגר מטבחים לא עוסק רק בהרכבת הריהוט והארונות ושילובם במטבח אלא גם בייעוץ והכוונה של הלקוחות.

עבודה בנגרות מטבחים דורשת הכרות עם כל הטרנדים החדשים והעיצובים המתקדמים בעולם – כדי שיוכל להציע שלל אפשרויות ללקוחות ולהיות מסוגל להענות לכל בקשה שתעלה.
 
המטבחים בארץ נעשים משוכללים יותר ויותר והרבה ישראלים מבינים היום את החובה להשקיע באופן מיוחד במטבח הבית החדש שלהם.

עבודה כנגר מטבחים מבטיחה עניין רב בענף שהדרישות בו, מבחינת הקף העבודה אך גם איכות הביצוע, הולכות וגדלות.
 

מטבחים מעוצבים או מטבח מעוצב הוא כזה שמשרה על הבית אווירה כפרית, טבעית, ונעימה כזו.

מטבחים

אל תתנו לעובדה שהמטבח מעוצב בסגנון של פעם להטעות אתכם, אנו דואגים לשלב את מיטב הטכנולוגיות והאביזרים המודרניים במטבחים שלנו.

בכדי שהמטבח או ה מטבחים מעוצבים שלנו ישדר אווירה כפרית יש להקפיד על מספר קווי בסיס….

מטבחי עץ.

שימוש בעץ מלא עוזר למלא את החלל באופי.

בין אם הוא צבוע או שומר על צבעו וצורתו הטבעית, העץ שבו השתמשו לפני עשרות שנים והעת שבו משתמשים היום הוא כמעט אותו העץ, הוא נעים, נקי ונוח לטיפול וניקוי.


צבע מטבח

כאשר בוחרים את צבעי המטבח חשוב להסתכל על התמונה הכוללת, לוודא שהצבעים מתכתבים עם הריצוף, הקירות ובכלל עם האופי של הבית. צוות המעצבים שלנו ילווה אתכם בתהליך חשוב זה ויוודא כי אנו בוחרים בצבעים הנכונים.
אלמנטים.

בכדי לחזק ולהעצים את התחושה הכפרית, נוסיף לרהיט ידיות מעוצבות, לייסטים ודוגמאות בעץ. כל אלו יוסיפו ייחודיות ואופי למטבח שלכם

מטבחים

 

מטבחים יוקרתיים הם שדרוג לכל בית

אך היום התפיסה השתנתה ואי שמתוכנן נכון יכול להפוך את חלל המטבח היוקרתי לפרקטי ונעים יותר, להוסיף שטחי אחסון וכמובן לתת לו מראה ששובה את הלב.

מטבחים לבית יוקרתיים הם באמת ערך מוסף לכל בית הם מורכבים מהחומרים הטובים ביותר עם העיצוב הטוב ביותר שנודע לאפשר לכם ליהנות מאי של שפיות בתוך הבית,ובממלכה שלכם.

הרגשה היא דבר חשוב והצלחה משדרת יוקרה ולהפך.

מטבחים

כמובן שמטבח יוקרתי הולך בד בבד עם אי מעוצב למטבח שמוסיף הרבה אופי, ניתן לבחור גווני עץ שונים ולהתאימם למטבח הקיים. האי עצמו מעוצב בהתאם לצורכי הבית ואנו מייצרים אותו לפי דרישה.

מגירות,מקרר,  מדפים, מקום למקרר יין, מקום לכיריים, ארונות, גלגלים ועוד, אלו רק חלק מהאופציות שאותן ניתן לשלב באי למטבח במטבחים יוקרתיים.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונשמח לתכנן ביחד אתכם את המטבח שלכם או את אי החלומות למטבח שלכם.

מדריך לקניית מטבח , טיפים לשמירה על המטבח , מדריך לקניית מקרר , 

נשמח לקבל את פנייתכם ולעמוד לרשותכם בכל עת

נייד משרד: 050-377-7817

שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן